DZIAŁ POBIERANIA PLIKÓW


Poniżej zamieszczonych jest kilka przydatnych programów, które pomogą w naprawie i ochronie systemu operacyjnego Państwa komputera.


Kliknij by pobrać plik

Program avast. Darmowy ale bardzo skuteczny program antywirusowy. Po darmowej rejestracji, działa przez rok. Oczywiście rejestracja może odbywać się corocznie.

Kliknij by pobrać plik

Spyboot search & destroy. Najlepszy program chroniący rejestr systemu oraz przeglądarkę WEB. W pełni darmowy a zarazem w notowaniach skuteczności działania na najwyższych miejscach. Polecamy!!

Kliknij by pobrać plik

Skrypt wyłączający messengera w WinXP. Bardzo często zdaża się że nie chcemy używać windowsowego messengera (komunikatora). Niestety microsoft nie dał nam szansy normalnego wyłączenia tego programu. Skrypt wyłączy go na dobre, a ponowne uruchomienie powoduje ponowne włączenie messengera.

Kliknij by pobrać plik

Popularny komunikator głosowy SKYPE. Tym programem możesz zadzwonić do znajomych, przeprowadzić konwersację pisemną itp. Bardzo popularny i bardzo wygodny komunikator internetowy

Kliknij by pobrać plik

Najnowsza wersja polskiego komunikatora GaduGadu. Nie będziemy go omawiać. Każdy o nim wie i napewno to najpopularnieszy program w Polsce ;)

Kliknij by pobrać plik

Program pomagający zarządzać rejestrem systemu windows. Pomaga usuwać z rejestru niechciane wpisy i analizować stan rejestru. Program dla uzytkowników średnio-zaawansowanych

Kliknij by pobrać plik

CPU & PC stability test Bardzo prosty program umożliwiający testowanie komputera PC pod kątem wydajności i przyczyny jego nieprawidłowego działania.

Kliknij by pobrać plik

Przeglądarka WEB od mozilla.org
Alterntywa dla internet explorer, bazuje na silniku expolorera, ale jest wydajniejsza i szybsza od IE. Również jej walory związane z bezpieczenstwem pracy w sieci sa nie do przecenienia.

Kliknij by pobrać plik

Przeglądarka WEB od Opera.
Kolejna alterntywa dla internet explorer, bazuje na własnym, wydajnym silniku, jest wydajniejsza i szybsza od IE. Posiada bardzo wiele przydatnych narzędzi podczas surfowania w sieci. Polecana ze względu na stabilność pracy i dużawydajność.
© 2008 lanwik Wszelkie prawa zastrzeżone
Walcz ze spamem!
Poprawny standart HTML 4.01! Poprawny schemat CSS!

GOOGLE

Google